Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Varšuvos Šopeno oro uostas


Varšuva – Lenkijos sostinė, o tuo pačiu ir didžiausias šios šalies miestas. Kiekvienas turistas į Varšuvą atvyksta aplankyti įdomių muziejų, unikalių architektūrinių pastatų, istorinio paveldo. Jeigu planuojate savo kelionę į Varšuvą, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais, o likusius pinigus išleiskite įvairioms pramogoms atostogų metu.

Tarptautinis Varšuvos Frederiko Šopeno oro uostas (Varšuva)

Varšuvos Šopeno oro uostas yra pats didžiausias Lenkijoje. Kiekvieną dieną į jį suplūsta tūkstančiai turistų, atskrendančių į miestą ir išskrendančių iš jo. Pagal įvairius paskaičiavimus, atsirado tokie duomenys, kuriuose parašyta, kad per metus Varšuvos Šopeno oro uostas aptarnauja netgi 40 procentų klientų, atvykstančių į Lenkiją.
Iš Varšuvos Šopeno oro uosto skrydžiai yra vykdomi daugeliu pasaulio krypčių – viena iš jų, žinoma, Lietuva. Į Lietuvą ir iš jos lėktuvai skraido kelis kartus per savaitę, todėl norėdami aplankyti Lenkijos sostinę tiesiog savaitgalį, drąsiai galite tai padaryti.

Varšuvos Šopeno oro uosto adresas: Zwirki Wigury 1, Varšuva

Varšuvos Šopeno oro uostas lėktuvu pasiekiamas iš pagrindinių Lietuvos oro uostų lokacijos vietų – Vilniaus bei Kauno. Jeigu pasirinkote keliauti būtent į jį, iš anksto susiplanuokite kelionę ir nusipirkite lėktuvo bilietus, kurie iki išskridimo pradžios likus pusmečiui būna pigiausi.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW