Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Varšuvos oro uostai


Varšuva – didelis Lenkijos miestas, taip pat šios šalies sostinė. Kasmet į ja suguža tūkstančiai turistų iš viso pasaulio, išsiilgę atostogų, ramybės, tačiau norintys pamatyti kažką naujo bei įdomaus. Varšuva tikrai turi gausybę lankytinų vietų, muziejų, miesto centre stovi pilis bei kitokie įdomūs objektai, statulos. Jeigu planuojate ateinančias atostogas praleisti Varšuvoje, iš anksto sužinokite į kuriuos oro uostas turite galimybę patekti.

Varšuvos oro uostai

Varšuvos oro uostas (Modlino) – tikriausiai pats pagrindinis oro uostas. Nuo centrinės Varšuvos traukinių stoties jis įsikūręs maždaug 42 km, todėl norint jį pasiekti reikia važiuoti viešuoju transportu. Renkantis autobusą žinokite, kad juo važiuosite maždaug 1 valandą, piko metu iki dviejų. Kita galimybė pasiekti Modlino oro uostą – traukiniu. Traukiniai kartais yra greitesnė priemonė nei autobusas, todėl ją renkasi daugelis turistų.

Varšuvos oro uostas (Šopeno) – tai didžiausia oro uostas Lenkijoje. Jame yra aptarnaujami apie 40 procentų į šalį atvykstančių bei išvykstančių keleivių – o šis skaičius iš ties labai didelis. Šis Varšuvos oro uostas buvo pavadintas garsaus pianisto ir kompozitoriaus – Frederiko Šopeno garbei. Varšuvos oro uosto tvarkaraščiai yra patalpinti internete, taip ir oro uoste.
Varšuvos oro uosto adresas: Zwirki Wigury 1, Varšuva

Varšuvos oro uostai yra švarūs, juose kiekvienas gali ramiai palaukti savo skrydžio, o belaukiant prigulti ant patogių kėdžių arba paskaityti knygą.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW