Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Varšuvos Modlino oro uostas


Varšuva – ypatingas Lenkijos miestas, kasmet sulaukiantis tūkstančių turistų iš viso pasaulio kampų. Apie Varšuvą galite klausytis istorijų iš draugų, žiūrėti nuotraukas, dokumentinius filmus, tačiau patys nenuvykę į miestą, tikrai nepajusite jo senovinės dvasios. Nors ir buvo sugriautas, po Antrojo Pasaulinio karo atstatytas jis išliko toks pats žavus bei unikalus. Jeigu planuojate savo kelionę į Varšuvą, didelė tikimybė, kad atskrisite būtent į Varšuvos Modlin oro uostą.

Varšuvos Modlino oro uostas

Varšuvos Modlin oro uostas yra ketvirtas tarptautinis oro uostas, nors nuo miesto įsikūręs tolokai, vis dėlto, kiekvienas turistas jį gali pasiekti autobusu arba traukiniu. Tiek su viena, tiek ir su kita transporto priemone kelionė trunka apie valandą laiko. Visgi, keliaujant su autobusu piko metu, kelionė gali prailgti netgi dvejomis valandomis.
Varšuvos Modlino oro uostas yra labai patogus tiems, kurie nori nuskristi į Lenkijos sostinę kuo pigiau. Pigūs lėktuvų bilietai būna tada, kai žmonės juos perka likus pusmečiui iki išskridimo ar pasirinkus akcijas, kurias siūlo skrydžiųbendrovės.
Varšuvos oro uosto Modlin adresas:
Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o.
ul. gen. Wiktora Thommee 1a
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW