Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Varšuvą


Norint suprasti Varšuvos gyvenimą, neužtenka apie ją pasiklausyti iš pažįstamų, pasiskaityti knygose ar panaršyti internete. Iš tikrųjų norint ją pažinti – būtina aplankyti. Lenkijos sostinėje yra labai daug lankytinų vietų, objektų, statulų, paminklų, restoranų, kavinių, pub’ų, naktinių klubų ir panašiai. Jeigu planuojate kelionę į Lenkijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs skrydžiai į Varšuvą ir iš jos būtų kuo labiau prieinami.

Pigūs skrydžiai Vilnius – Varšuva

Pigūs skrydžiai Vilnius – Varšuva būna tada, kai skrydžių bendrovės taiko įvairias akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus. Taip pat jeigu norite pigių bilietų, vos susiplanavę kelionę, juos nusipirkite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki išskridimo datos.

Brangūs bilietai būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai saulės ir šilumos bei turiningo laisvalaikio išsiilgę turistai skuba kur nors paatostogauti. Varšuva tikrai yra tinkamas miestas atostogoms, aktyviai veiklai, todėl jeigu vis dar svarstote ką aplankyti, Lenkijos sostinę tikrai verta pasirinkti.
Linkime gero skrydžio ir malonios kelionės!

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW