Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Varšuvą


Varšuva – Lenkijos sostinė ir didžiausias šios šalies miestas. Joje kiekvienas turistas randa veiklos. Nors miestas ir buvo sugriautas Antrojo Pasaulinio karo metu, vis dėlto, atstatytas jisai ne ką prastesnis. Kiekvienas turistas pamatęs Varšuvą tikrai liks nustebintas, kadangi Lenkijos sostinėje yra daugybė įdomių lankytinų vietų, muziejų, statulų, architektūrinių statinių ir įvairių siūlomų pramogų.
Skrydžiai į Varšuvą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (VilniausKauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Varšuvą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Varšuvą tapo dar labiau prieinami. Pigūs skrydžiai, dažniausiai, būna tada, kai bilietus turistai perka iki išskridimo datos likus bent pusei metų. Taip pat pigių bilietų kiekvienas gali įsigyti skrydžių bendrovėms paskelbus akcijas, kurių metų bilietų kainos prasideda vos nuo keliolikos eurų. Nepamirškite paskutinės minutės pasiūlymų ir Varšuvą pasiekite pigiau nei tolimiausią nuo jūsų Lietuvos miestą.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW