Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Turizmas Varšuvoje


Žmonės, mėgstantys keliauti, dažnai pasirenka įvairias egzotines šalis, esančias už tūkstančio kilometrų, net nesusimąstydami, kad ir šalia Lietuvos esančioje kaimyninėje Lenkijoje taip pat yra iš ties gražių ir lankytinų vietų. Varšuva – vienas iš Lenkijos miestų, kurį yra privaloma ne tik pamatyti, bet ir pažinti. Tačiau tam, kad pažinimas vyktų sklandžiai, planuojant kelionę, būtina pasidomėti visomis lankomomis Varšuvos vietomis. Jeigu to padaryti neišeina – Varšuvos turizmo centras visada turistų paslaugoms.

Turizmas Varšuvoje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Varšuvą. Dažnai šie sektoriai duoda lankstinukų, su labiausiai lankytinomis vietomis, kurios yra vertos jūsų dėmesio. Šie lankstinukai būna parašyti įvairiomis, populiariausiomis kalbomis, todėl tikrai suprasite aprašymus bei patarimus, esančius juose.

Varšuvos turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek anglų, tiek rusų kalbomis.

Varšuvos turizmas yra išvystytas. Galite įsigyti miesto kortelę, kuri atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus, daugeliu atveju naudotis viešuoju transportu, suteiks daug nuolaidų maitinimo bei apgyvendinimo sektoriuose. Šiai Varšuvos miesto kortelei yra suteikti įvairūs laiko limitai. Norėdami praleisti savaitgalį Varšuvoje, nusipirkite 3 dienų miesto kortelę ir gaukite didelių nuolaidų bei įdomių pasiūlymų.

Varšuvos turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Varšuvoje – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW