Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Varšuvoje


Dažnai kelionės reikalauja itin atidaus planavimo, biudžeto peržiūrėjimo. Tačiau, vis matydami gražius paveikslėlius internete, arba draugų nuotraukas iš įvairių pasaulio kraštų, tikriausiai ne vienas susimąstome, gal ir mums reikėtų ištrūkti bent trumpam iš savo komforto zonos? Kelionių agentūros siūlo iš ties patrauklius pasiūlymus žmonėms, kurie nori atsipūsti po visų savaitės darbų.

Varšuva kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Varšuvoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste.

Tikriausiai ne vienam žmogui atrodo, ką galima nuveikti vos per porą dienų? O nuveikti tikrai yra ką.

Lenkijos sostinė pasižymi iš ties išskirtine architektūra, gražiais ir unikaliais pastatais. Dažniausiai žmonės pradėdami savo kelionę po Varšuvą, pirmiausia patraukia į šio miesto senamiestį. Senamiestis, nors ir atstatytas, vis dėlto išlaikęs unikalų stilių. Jame galima pamatyti daug įvairiausių paminklų, kurie pasakoja apie Lenkijos istoriją. Žinoma, restoranų, kavinių ir kitų įvairių pramogų čia apstu.

Planuodami savaitgalio kelionę į Varšuvą, pirmiausia pasižiūrėkite į kokius lankytinus objektus norėtumėte patekti. Žmonėms, kurie nenori tik poilsiauti, gali apsilankyti iš ties įspūdingame Koperniko muziejuje, kuriame pamatys bei turės galimybę išbandyti labai įdomius mokslo pasiekimus. Kitas taškas – Lenkijos žydų istorijos muziejus. Beje – vienas didžiausių Europoje. Taip pat yra ir daugelis kitų lankytinų vietų, tereikia apie jas pasidomėti plačiau ir ten apsilankyti. Savaitgalio kelionė į Varšuvą nenueis veltui jeigu kūrybingai ir suplanuotai praleisite savo laiką.

Savaitgalis Varšuvoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose. Todėl, prieš keliaudami arba kelionės metu, pasidomėkite kas vyks būtent tą savaitgalį ir tai būtinai pamatykite.

Savaitgalis Varšuvoje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW