Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Varšuvoje


Gyvenimas Varšuvoje – tikriausiai ne vienam žmogui būtų įdomus išbandymas. Šis miestas kupinas prabangos, o jo pastatai persmelkti itin gražios, tačiau ir tragiškos istorijos. Varšuva yra moderni, tačiau jos centrinė dalis, pats senamiestis, nors ir atstatytas bei renovuotas, vis dėlto atkurtas senas, pasakojantis, su įspūdingais paminklais ir statiniais. Tam, kad pažintume Varšuvos kultūrą, reikėtų joje pabūti ne vieną ir ne dvi dienas. Tik gyvenimas Varšuvoje savaitę – gali mums padėti pažinti ne tik šį miestą, bet ir visos šalies tradicijas.

Gyvenimas Varšuvos mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką.

Nenuostabu, kad Varšuvoje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Varšuvos gyvenimas plaukia sava vaga. Gyvenimas Varšuvoje savaitei kainuotų panašiai kaip ir Lietuvoje, kai kuriais atvejais, kainos būtų netgi mažesnės. Jeigu norite išleisti dar mažiau pinigų už gyvenimą, Varšuvos rajonai – pats optimaliausias variantas. Kodėl? Todėl, kad jie atokiau centro, ten nakvynė yra pigesnė, o ir maistas bei kitos įvairios pramogos kainuoja mažiau.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Varšuvoje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Gyvenimas Lenkijoje, nors ir trumpą laiką, praeis sklandžiai jeigu žinosite viską apie šį miestą. Jei kyla įvairiausių klausimų ar nežinote ką verta aplankyti šiame mieste, Varšuvos turizmo informacijos centrai yra visada turistų paslaugoms.

Gyvenimas Varšuvoje sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Varšuvos gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW