Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Atostogos Varšuvoje


Varšuva – įdomus ir modernus miestas, kuriame netrūksta nei unikalių muziejų, nei įvairiausių paminklų, pasakojančių Lenkijos istoriją, gražią, o tuo pačiu ir tragišką. Nors Varšuva buvo beveik visa sugriauta, tačiau atstatyta bei restauruota jinai vis tiek išlaiko savo unikalumą bei senumą. Tai tikrai tas miestas, kurį verta pamatyti, o atostogos Varšuvoje – kaip tik tai, ką turėtų pasirinkti kiekvienas. Todėl, jeigu galvojate kur su šeima bus praleistos ateinančios atostogos? Varšuva – tas miestas.

Varšuvos miestas yra pilnas įvairių meno galerijų, unikalių muziejų, tokių kaip pavyzdžiui, Koperniko muziejus, Lenkijos žydų istorijos muziejus ir kiti. Taip pat dėmesio vertas yra senamiestis, kuriame galima pamatyti daug įdomių parkų, fontanų, laikrodžių, paminklų, kurių čia apstu. Patarimas keliaujantiems: prieš kelionę susiplanuokite į kurias vietas norite patekti, ką norite pamatyti, taip bus daug paprasčiau susidėlioti savo laiką ir jį praleisti išnaudojant kiekvieną minutę.

Atostogos Varšuvoje bus praleistos neužmirštamai, jei pasirūpinsite visais gerų atostogų atributais:

  • susiplanuosite atostogų biudžetą;
  • pasiruošite ir išsistudijavę pasidarysite norimų aplankyti vietų sąrašą. Jeigu to nespėsite padaryti, nenusiminkite, nes Lenkijoje veikiantys turizmo centrai visada yra pasiruošę padėti;
  • iš anksto susitarsite su draugais, kuriuos norėsite aplankyti šiame mieste;
  • vešitės tik būtiniausius daiktus, neapsikraukite, nes papildomas svoris dažnai atima ne tik jėgų, bet ir laiko;
  • nepamiršite žemėlapių, kuriais naudodamiesi atrasite lankytinus objektus daug greičiau, beje, nepasiklysite;
  • kiek įmanoma daugiau pasidomėsite apie šios šalies žmones, kultūrą, netoleruotinus dalykus;
  • vengsitės lankytis pavojingose, turistams nepatartinose vietose;
  • į kelionę pasiimsite fotoaparatą ir įamžinsite gražias bei įsimintinas vietas.

Taip pat kelionių agentūros dažnai rengia keliones, kuriose Varšuva būna tik laikina stotelė. Atostogos iš Varšuvos į kitus Europos ar netgi pasaulio miestus – įmanomos, tereikia domėtis.

Atlikę pagrindinius namų darbus, galite drąsiai leistis į kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių. Atostogos Varšuvoje bus neužmirštamos ir ypatingos.

Patikėkite, iš anksto pasiruošus – net ir trumpos atostogos Varšuvoje bus geriausias laikas, praleistas su brangiais žmonėmis. Geros emocijos – neįkainojamos. Šios emocijos išliks visą jūsų gyvenimą, o užfiksuotos akimirkos dar ilgai leis mėgautis praleistu laiku.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW