Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Vilnius - Varšuva


Varšuva nuo Vilniaus nėra labai toli. Nors ir netoli, vis dėlto, tai visiškai skirtingas miestas nei Lietuvos sostinė. Varšuvoje kiekvienas žmogus gali pamatyti unikalų senamiestį, gražius architektūrinius pastatus, pasivaikščioti akmenimis grįstomis gatvėmis, aplankyti įdomius muziejus bei kitas lankytinas vietas, kurių Varšuvos mieste iš ties daug. Jeigu savo atostogų ar ilgojo savaitgalio objektu pasirinkote būtent Varšuvą, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs bilietai Vilnius – Varšuva jūsų kišenėje atsidurtų vos susiplanavus kelionės datą.

Vilnius – Varšuva skrydžiai

Vilnius – Varšuva skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Vilnius nuo Varšuvos oro uosto nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Pigūs bilietai Vilnius – Varšuva, dažniausiai, parduodami iki išskridimo pradžios likus maždaug pusei metų. Todėl, vos susiplanavę kelionę, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais ir juos įsigykite už mažiausią skrydžių bendrovės siūlomą kainą. Vilnius – Varšuva skrydis taip pat bus pigus, jeigu bilietus įsigysite su paskutinės minutės pasiūlymu. Tai iš ties optimaliausias variantas norint nepermokėti.

Vilnius – Varšuva iš oro uosto skrydžiai organizuojami kiekvieną savaitę, todėl nusipirkite pigius lėktuvo bilietus ir Lenkijos sostinę pasiekite jums patogiu metu.

Linkime malonios kelionės bei neišdildomų įspūdžių Lenkijos sostinėje!

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW