Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Varšuva - Vilnius


Apie Varšuvą kiekvienas žmogus gali skaityti knygas, domėtis, tačiau norėdamas pajusti tikrąją Lenkijos sostinės dvasią, pirmiausia reikia ją ir aplankyti. Kiekvienas, kurį domina Varšuva, turėtų į ją nuvykti net ne kartą gyvenime, kadangi lankytinos vietos bei objektai mieste iš ties žavūs. Jeigu planuojate savo kelionę į Lenkijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais tiek į priekį, tiek ir lėktuvo bilietais Varšuva – Vilnius atgal.

Vilnius – Varšuva lėktuvu

Jeigu nusprendėte skisti Vilnius – Varšuva lėktuvu, svarbiausias ir pats pirmas žingsnis kurį turite padaryti, tai užsisakyti lėktuvo bilietus vos susiplanavę kelionę. Patys pigiausi bilietai, dažniausiai, būna juos perkant iki išskridimo pradžios likus bent jau pusei metų, blogiausiu atveju penkiems mėnesiams. Tokiu laikotarpiu skrydžių bendrovės siūlo pačias geriausias bilietų kainas, todėl Vilnius – Varšuva bei Varšuva – Vilnius skrydis būna iš ties pigus.

Varšuva – Vilnius atstumas

Vilnius – Varšuva atstumas: 392.34 kilometrų. Šis atstumas yra iš ties nedidelis, todėl skrydis tikrai neprailgs. Dažniausiai trumpas keliones renkasi šeimos su mažais vaikais, kadangi skrydžio trukmė, ypač jeigu skrendama tiesiogiai yra labai trumpa. Maži vaikai pavargsta nuo ilgų distancijų, labai dažnai neišsėdi vienoje vietoje ilgą laiką, todėl jeigu norite pamatyti kažką naujo, bet keliauti su vaikais, Varšuva – Vilnius lėktuvu yra pati optimaliausia galimybė tai padaryti.

Linkime geros kelionės bei malonių įspūdžių Lenkijos sostinėje!

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW