Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Varšuva - Kaunas


Lenkijos sostinė – turistų miestas. Jame visais sezonais žmonių pilna, jų yra daug įdomiuose lankytinose vietose, objektuose, susispietusių šalia skulptūrų, vakarieniaujančių prabangiuose restoranuose, pramogaujančių naktiniuose klubuose ir kitose įvairiose vietose. Jeigu nusprendėte savo atostogų objektu pasirinkti Varšuva – geros atostogos garantuotos. Vis dėlto, norintiems sutaupyti, patartina vos susiplanavus kelionę, iš anksto nusipirkti pigius Varšuva – Kaunas bilietus.

Varšuva – Kaunas lėktuvu

Varšuva – Kaunas skrydis neprailgs, kadangi šie miestai nuo vienas kito nutolę vos 352.02 kilometrus. Tokios kelionės ypač mėgstamos šeimų su mažais vaikučiais, kurie labai dažnai pavargsta nuo ilgų atstumų, sėdėjimo vienoje vietoje. Taip pat iš Kauno į Varšuvą bei atvirkščiai galite skristi ir ilgajam savaitgaliui, tiesiog prasiblaškyti bei įdomiai, kitoniškai praleisti laisvalaikį.

Varšuva – Kaunas bilietas kainuoja labai minimaliai. Tiek į Lenkijos sostinę, tiek ir iš jos bilietus kiekvienas gali užsisakyti internetu. Šis pasiūlymas yra pats geriausias, sutaupantis laiko, kartais ir pinigų. Pigiausi bilietai būna skrydžių bendrovės paskelbus paskutinės minutės pasiūlymus ar įvairias akcijas, todėl nepraleiskite jų ir keliaukite į Varšuvą pigiau.
Gero skrydžio bei laiko Lenkijos sostinėje!

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW