Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai internetu į Varšuvą


Varšuva – įspūdingas Lenkijos miestas, kiekvieną turistą nustebinantis savo unikalia architektūra. Nors miestas Antrojo Pasaulinio karo metais ir buvo sugriautas, vis dėlto, atstatytas jisai atrodo ne ką prasčiau. Varšuvoje yra gausybė lankytinų objektų, muziejų, statulų, architektūrinių paminklų, kurie verti dėmesio. Jeigu planuojate savo kelionę į Varšuvą, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs lėktuvo bilietai atsidurtų jūsų kišenėje kuo ankščiau.

Lėktuvų bilietai internetu į Varšuvą

Bilietai internetu į Varšuvą yra parduodami labai paprastu būdu, užtenka vos kelių mygtukų paspaudimų. Svarbiausia – išsirinkti kelionės datą ir kompanioną, su kuriuo keliausite. Ši kelionių kryptis labai tinkama jaunoms šeimoms su mažais vaikais. Varšuva nėra labai nutolusi nuo Vilniaus, todėl pasirinkus tiesioginį skrydį kelionė neprailgs, jos metu nepavargsite, o vakare vos atskridę galėsite iš karto pradėti pažinti Varšuvą.

Pigūs bilietai internetu į Varšuvą

Pigūs bilietai internetu į Varšuvą būna tada, kai skrydžių bendrovės pateikia nerealius pasiūlymus. Dažniausiai paskutinės minutės kelionės kainuoja vos keliolika eurų, ir vis dėlto, pataikius įsigyti bilietą su akcija, už jį mokėsite dar mažiau nei įprastai.

Bilietai internetu į Varšuvą yra pats patogiausias, greičiausias ir laiko sutaupantis sprendimas. Kiekvienas, kuris perka bilietą tiek pirmyn, tiek ir atgal gali tai daryti bet kuriuo paros metu, iš bet kurios lokacijos vietos. Pirkimas internetu neriboja žmogaus, todėl tai iš ties patrauklus pasiūlymas kiekvienam.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW