Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Kaunas - Varšuva


Varšuva – nuostabus Lenkijos miestas, garsėjantis įdomiomis lankytinomis vietomis, lankytinais objektais, įvairiais muziejais, unikaliomis statulomis. Lenkijos sostinė – tai vieta, į kurią kasmet suguža turistai iš viso pasaulio, išsiilgę kažko įdomaus. Jeigu pasirinkote kelionę į Varšuvą ir esate iš Kauno, iš anksto pasirūpinkite, kad Kaunas – Varšuva lėktuvų bilietai Jums kainuotų kuo mažiau.
Skrydžiai į Varšuvą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus bei Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių yra vos už 131 kilometro.

Kaunas – Varšuva oro uostas

Jeigu skrendate Kaunas – Varšuva oro uostas, iš anksto sužinokite į kurį Varšuvos oro uostą nuskrisite. Taip daug geriau orientuositės aplinkoje ir galėsite Varšuvos centrą pasiekti be jokių problemų ar papildomų rūpesčių. Vis dėlto, jeigu rinksitės skrydžius Kaunas – Varšuva, Modlin oro uostas, turėkite omenyje, kad į patį miesto centrą veža autobusai bei traukiniai. Su abejomis viešojo transporto priemonėmis kelionės trukmė yra apie valanda laiko.

Kaunas – Varšuva atstumai

Kaunas – Varšuva atstumas yra nedidelis. Labai dažnai žmonės renkasi Lenkijos sostinę ne tik atostogų, bet ir ilgojo savaitgalio objektu, kadangi į miestą nuvykti yra paprasta, o skrydis netrunka ilgai. Kaunas – Varšuva atstumas (važiuojant mašina): 402 kilometrai. Skrendat tiesiai į Lenkijos sostinę, kelionė bus dar trumpesnė, todėl net nepastebėsite kaip nusileisite mieste.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW