Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Varšuva


Varšuva – Lenkijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Ją mėgsta ne tik užsienyje gyvenantys žmonės, ne tik vietiniai, bet ir lietuviai. Lietuvos sostinė nuo Varšuvos nėra labai toli, todėl kiekvienas žmogus, susiradęs pigius lėktuvo bilietus į šį miestą, drąsiai gali nuskristi ir jame praleisti ilgąjį savaitgalį. Jeigu savo kelionės objektu pasirinkote būtent Lenkijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad bilietų kainos į Varšuvą nenuskriaustų kišenės ir galėtumėte mėgautis nuostabiomis atostogomis.

Lėktuvų bilietų kaina į Varšuvą visus metus išlieka daugiau ar mažiau panaši, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Varšuva sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio. Bilietų kainos į Varšuvą vasarą brangsta, tačiau būna tikrai mažesnės nei perkant juos per šventes.

Bilietų kainos į Varšuvą, skrendant lėktuvu taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Lėktuvų bilietų kaina į Varšuvą visada bus pigesnė, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti jų metu.

Taip pat bilieto kaina į Varšuvą pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido. Kuo pigesni bilietai, tuo žmogus gali susitaupyti pinigų ir juos išleisti kelionės arba atostogų metu.

Susiplanuokite savo atostogas ar kelionę į Varšuvą ir tikrai nenusivilsite!

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW