Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Varšuvos viešasis transportas


Keliaujant į Varšuvą susipažinkite su informacija, kuri pravers keliaujant į šį miestą. Kadangi Lenkijos sostinė yra didelė, įdomi ir žavi – tikriausiai ne vienas nori joje praleisti kuo daugiau laiko bei kuo daugiau pamatyti. Tam, kad greitai ir patogiai galėtumėte pasiekti lankytinus objektus, susipažinkite, koks susisiekimas yra Varšuvoje ir pasirinkite patys kaip ir kokiu būdu keliausite atvykę į ją.

Varšuvos viešasis transportas

Autobusai – viena patogiausių transporto priemonių Varšuvoje. Jie pradeda kursuoti nuo 4.30 val ryto, o savo darbą užbaigia vėlai vakare – apie 23 val. Tai išties patogu, mėgstantiems anksti keltis, norintiems pamatyti miesto panoramą leidžiantis arba tekant saulei. Autobusai Varšuvoje pažymėti geltonai raudona spalva, todėl tikrai atskirsite. Pasirinkę autobusą – galėsite patekti į bet kurią miesto vietą, pasivažinėti po centrą ir pamatyti jus dominančius objektus.

Tramvajai – kita Varšuvos susisiekimo priemonė, kurią dažnai renkasi vietiniai gyventojai, norintys pasiekti objektus ar pastatus esančius mieste. Tramvajai daugiausiai važinėja centrinėje Varšuvos dalyje.

Varšuvos metro – važinėja vienu maršrutu. Maršrutas jungia Varšuvos centrą ir jos pietinę dalį. Tai iš ties populiarus keliavimo būdas, ypač jeigu keleiviui reikia pasiekti vietas, kurios išsidėsčiusios šioje dalyje. Metro važinėja labai dažnai, maždaug kas 3 – 6 minutes, todėl tikrai nesugaišite savo brangaus laiko ir galėsite pamatyti miestą patogiau.

Transporto bilietus: autobusų ir tramvajų, kiekvienas gali nusipirkti kioskeliuose bei specializuotose kasose, kurios įrengtos daugelyje stotelių. Perkant iš vairuotojo už bilietą teks sumokėti šiek tiek daugiau, todėl, jeigu nenorite leisti papildomų pinigų, pasirūpinkite važiavimo bilietais iš anksto.

Jeigu nenorite važinėtis viešuoju transportu ir turite vairuotojo pažymėjimą – galite išsinuomoti Jums patinkantį automobilį ir su juo pasiekti lankytinas vietas dar greičiau bei patogiau.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW