Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Varšuvos centras


Varšuva – gražus miestas, su įdomia kultūra ir savitu kultūriniu palikimu. Senamiestis – žavingas, nors ir atkurtas, tačiau išlaikęs senąją aurą ir labai lankomas turistų. Varšuvos centras pilnas įvairiausių bažnyčių, statulų, muziejų, parkų, paminklų ir kitų įdomių objektų. Karališkieji rūmai, senoji turgaus aikštė, gatvės grįstos akmenimis – visi šie simboliai savotiškai pasakoja apie turtingą Varšuvos istoriją.

Gyvenimas Varšuvoje

Tiesa yra ta, kad kiekvienas žmogus, nuvažiavęs į miestą, vis dėlto nepraleidžia progos užsukti ir į vietinį prekybos centrą. Ne vien tik norint kažką nusipirkti, bet ir iš smalsumo. Varšuvos prekybos centras, tikriausiai, vienas pagrindinių ir daugeliui žinomas – Arkadia. Jame įsikūrusios mažos ir didelės drabužių bei batų parduotuvės, maisto, juvelyrinių dirbinių, saldainių parduotuvėlės, kavinės. Prekybos centras siūlo pramogų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Išsilavinimas

Varšuvos universitetai turi gerą vardą. Į juos atvažiuoja žmonės ne tik iš kaimynių šalių, bet ir iš kitų pasaulio kampų, norintys ne tik studijuoti, bet ir pažinti Varšuvą kaip įdomų ir savitą miestą. Vis labiau populiarumo Varšuvoje susilaukia lietuvių kalba ir istorija. Jinai įdomi tiek patiems lenkams, tiek ir kitų šalių atstovams, kadangi yra sena, archajiška. Dėl šios priežastis, Vroclavo universitete yra įkurtas Varšuvos lituanistikos centras. Pasirinkti šią programą yra labai daug norinčių žmonių, kurių visų universitetas net negali priimti. Tai iš ties labai graži pagarba Lietuvai, jos tautiečiams ir kultūrai.

Varšuva – vienu metu modernus ir senoviškas miestas. Tačiau šie du stiliai tarpusavyje nesipeša, netgi atvirkščiai, papildo vienas kitą. Todėl, jeigu važiuojate per Lenkiją, būtinai užsukite į Varšuvą ir bent kelias valandas pasivaikščiokite jos gatvėmis.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW