Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš artimų oro uostų

Apie Varšuvą


Tikriausiai ne vienas pasvajojame apie galimybę išvykti kažkur toliau, už savo šalies ribų, tačiau dažnai susiduriame tiek su laiko trūkumu, tiek ir su kainomis, esančiomis kitame mieste. Viena geriausių išeičių, norint pamatyti kažką naujo – kelionės į kaimynines šalis. Varšuva – vienas iš tų miestų, kuris traukia turistus savo įdomiais lankytinais objektais bei gražiu senamiesčiu. Ji nėra toli nuo Lietuvos, todėl aplankyti gali kiekvienas.

Planuojate atostogas, verslo kelionę ar galvojate apie tai, kaip nestandartiškai praleisti savaitgalį? Jums padės pagrindinė, naudinga informacija apie Varšuvą bei atmintinė, ką turėtumėte žinoti keliaudami į Lenkijos sostinę.

Įdomūs faktai apie Varšuvą:

  • II Pasaulinio karo metu Varšuva buvo beveik sugriauta, liko tik 20% šio miesto pastatų;
  • Varšuvos centrinė dalis yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą;
  • II Pasaulinio karo metais Varšuvoje buvo įkurtas žydų getas, kuriame kurį laiką kalėjo maždaug pusė milijono šios tautybės žmonių.

Išsamesnius faktus apie Varšuvos miestą bei dar platesnę, naudingą informaciją ką veikti Varšuvoje ir panašiai, rasite Varšuvos turizmo tinklalapyje: http://warsawtour.pl/en

Prieš lankydamiesi Lenkijoje, pasistenkite susirinkti kuo daugiau informacijos apie Varšuvą. Ten kadaise buvusių žmonių atsiliepimai apie Varšuvą bus puikus informacijos šaltinis, norint, kad atostogos taptų malonios, su daug įspūdžių ir be jokių nesusipratimų bei nemalonumų.

Varšuvos Oro uostai
  • Modlin oro uostas WMI
  • Okecie oro uostas WAW